Матеріали і тканини

Створено з простими хлопцями з BeanBag.in.ua

Тканина Оксфорд

Тканина Оксфорд застосовується в виробництві рюкзаків, валіз, наметів, тентів, спорядження для туризму, полювання та риболовлі, стільців, спальних мішків, чохлів для лиж, дитячих санок, колясок, в виробництві верхнього і спецодягу.
Відмінними рисами є міцність, довговічність і відмінні водовідштовхувальні властивості. Завдяки цьому крісла мішки з Оксфорду можна використовувати і поза приміщеннями, наприклад, на риболовлі або під час пікніка на галявині.

 

Шкірзамінник, еко-шкіра, штучна шкіра

Штучна шкіра, шкірзамінник, еко-шкіра - міцний матеріал, який ідеально підійде для використання на вулиці і в будь-яку погоду, адже він зовсім не пропускає вологу і його не потрібно прати - просто протріть його вологою ганчіркою і Ваш бін-бег як новенький. Має більше 20 відтінків і фактур. Зручний у використанні як вдома, так і на вулиці, біля басейнів.

Шкірзамінник, еко-шкіра, штучна шкіра Zeus.

Це високоякісна екошкіра. Вона тепла і приємна тактильно, має стійкість до утворення подряпин, багаторазовим вигинів і тертя. Екошкіра Zeus не схильна до впливу ультрафіолетових променів і морозостійка. Поліуретанові покриття забезпечує ефект "дихаючої" шкіри, яка відштовхує воду, але пропускає повітря.
Склад: 100% поліуретан. Основа: 67% поліестер, 33% бавовна (тканинна основа). Шкірозамінник завдяки своїй структурі трохи тягнеться і в зв'язку з цим надає виробу більшу ергономічність. Сидіти на такому кріслі-мішку дуже зручно, а інтер'єр прикрашений виробами зі шкірозамінника виглядають дуже красиво.

Років роботи
Клієнтів
Крісел