Про Бін Беги

Створено з простими хлопцями з BeanBag.in.ua

Крісло-Груша "Bean Bag"

     Крісло-Груша "Bean Bag" - ідеальний варіант для тих, хто мріє про повноцінний відпочинок. Це м'яке бескаркасное крісло приймає форму тіла, що дозволить Вам зручно влаштуватися і повністю розслабитися. Завдяки оптимальним розмірам і сучасній формі, таке крісло-груша легко впишеться в будь-який інтер'єр, підходить як для домашнього застосування, так і для створення незвичайної атмосфери в офісі. Це одна з найбільш популярних моделей в нашій серії бін бегів. Складається з 2-х чохлів, зовнішній чохол можна легко зняти і випрати, а можна поміняти на інший колір, в гармонію до нового інтер'єру, нових меблів або настрою. 
     Бін Бег - це комфорт, яскравість і сучасний дизайн, втілені в безкаркасних меблів.

Крісло-м'яч "Bean Bag"

     Крісло-м'яч "Bean Bag" - однозначно найоригінальніший, цікавий і незвичайний варіант виконання крісла-мішка. Крісла представляють собою точну копію справжнього м'яча, тільки набагато перевершує його за розміром.


Переваги безкаркасних меблів:

 • Ергономічність: безкаркасні меблі ідеально приймає форму сидячої людини незалежно від типу статури і комплекції.
 • Екологічність: пінополістирол екологічно безпечний.
 • Висока теплопровідність: оскільки пінополістирол один з кращих тепло ізоляторів, то з таким пуфиком або кріслом мішком можна, наприклад, сміливо виходити на зимову риболовлю навіть в мороз.
 • Легкість: вироби майже невагомі (2-6 кг.), Їх можна переносити однією рукою, змінюючи інтер'єр приміщень за своїм настроєм.
 • Відсутність поломок і травм: немає каркаса - немає поломки. Для дітей, які просто обожнюють ці крісла-мішки, перекидаючись на них годинами, це важлива перевага.
 • Легкість експлуатації: просто виперіть чохол в звичайній пральній машині і використовуйте його знову.
 • Зміна кольору: набрид колір чохла, замовте інший. Зробивши новий ремонт, просто надіньте новий чохол і крісло-мішок знову в темі.
 • Гіпоалергенність: в такий безкаркасних меблів не заводяться пилові кліщі.


Безкаркасні меблі beanbag.in.ua розроблена:

 • Для Дому: як дійсно зручне і затишне крісло-мішок у дитячій і в вітальні, перед телевізором і біля журнального столика, як родзинка дизайну і вираз Вашого настрою; Крісло-мішок яке зустріне Вас під кінець робочого дня і стане улюбленим місцем для всієї родини.
 • Для Офісу: як зручне місце для неформальних переговорів і відпочинку співробітників, для проведення нарад і зібрань, для створення творчої обстановки і підкреслення корпоративного стилю (ми проводимо брендування Вашої продукції).
 • Для Дачі: ​​місце відпочити і розслабитися, як в приміщенні, так і на газоні або перед басейном. З цим допоможуть водонепроникні тканини.
 • Для Заходів і виставок: родзинка будь-якого заходу, яка стала на заході культом. Наша продукція приверне потрібну увагу до Вашого стенду, допоможе надовго запам'ятатися Вашому заходу, допоможе виділитися серед великої кількості конкурентів.
   

 

Років роботи
Клієнтів
Крісел